Горячие новости  

Альманах Снежный Ком
Новости культуры, новости сайта Редакторы сайта Список авторов на Снежном Литературный форум Правила, законы, условности Опубликовать произведение

 


jenniwilliams

 

 

* 2016-09-21   [0]

„Austrumlatvijas literārā akadēmija”

 

Kontaktinformācija pieteikumiem vai konsultācijām:
e-pasts: aladu@inbox.lv
mob.t.: 27199046

Piesakoties jānorāda savs vārds un uzvārds, tālrunis, e-pasts un valoda/as, kurā/ās rakstāt.

Gaidām jūs, lai kopīgi meklētu jaunus talantīgus rakstniekus, iepazītu topošo autoru darbu citviet Latvijā (Rīgā, Liepājā un Ventspilī) un sagatavotu kārtējo „Austrumlatvijas literārās akadēmijas” tekstu kopkrājumu „Latvijas suvenīri”!

 

Latvijas Rakstnieku savienības uzdevumā Daugavpils Universitātē jau 6. gadu darbojas „Austrumlatvijas literārā akadēmija” (ALA), kas apzina un pilnveido talantīgas un radošas personības, aicinot iesaistīties rakstniecības meistarklasēs, lekcijās un intelektuālajās darbnīcās. ALAs programma nav terminēta. Katrs jauns interesents jebkurā brīdī var iesaistīties tās darbībā. Zvaniet, rakstiet, piesakieties nodarbībām un dodiet iespēju savai radošai iedvesmai izpausties!

ALA aicina topošos un esošos literātus piedalīties braucienā uz Knuta Skujenieka astoņdesmitgadei veltītajiem pasākumiem Latvijas Nacionālajā bibliotēkā — rakstnieka sveikšanu un konferenci „UN REIZĒM PIETIEK VIENA VĀRDA”, kas notiks 2016. gada 27. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Plašāka informācija par pasākumu šeit — du.lv/notiks-k-skujenieka-astondesmitgadei-veltiti-pasakumi

No DU uz konferenci tiks organizēts transports. Izbraukšana 2016. gada 27. septembrī plkst. 7:00 no DU korpusa Vienības ielā 13. Lūgums iepriekš pieteikties braucienam ALAS koordinatorei Evai Kasparenokai, rakstot uz e-pastu eva.kasparenoka@du.lv vai aladu@inbox.lv.

Savukārt pirmā ALAs 2016./2017. gada sezonas nodarbība notiks 2016. gada 8. oktobrī DU, Vienības ielā 13, 313. telpā. Laiks tiks precizēts.

Aicinām gan esošos ALAs dalībniekus, gan jaunus rakstošus un radošus literātus apgūt rakstniecības prasmes! Kopā paplašināsim zināšanas par pasaules un Latvijas literārajiem procesiem, mūsdienu literatūru, literārajiem žanriem un mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem, meistarklasēs uzklausīsim dažādās valodās rakstošus profesionālus Latvijas autorus. Nodarbības notiks 1 — 2 reizes mēnesī: piektdienu pēcpusdienās vai sestdienās.

16:56:54  За водна Я апель sin k@...


Незарегистрированные пользователи не могут добавлять комментарии

 

Архив новостей    

 

 

Регистрация Забыли пароль?
запомнить на этом компьютере
Самые-самые...
Проверка слова

gramota . ru
 


новости | редакторы | авторы | форум | кино | добавить текст | правила | реклама | RSS